Na wstępie pragniemy niezmiernie podziękować klientom Ayurveda Polska. Państwa inspiracje i docenienie naszych wysiłków na rzecz tworzenia lepszych i piękniejszych wyrobów z miedzi do przechowywania wody są energią dla naszego rozwoju. Naszą domeną jest wysoka jakość produktów ajurwedyjskich z miedzi, która idzie w parze ze współczesnym wzornictwem, zachowując przy tym niezmieniony od lat korzeń ajurwedy w kontekście poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.

W kategorii nowości znajduje się druga edycja czajnika miedzianego na wodę z większą komorą – 1,5 litra, wykonaną z czystej miedzi, Linia Premium 99,87 % Cu. Czajnik miedziany jest produktem, który z jednej strony pozwala przechowywać i jonizować wodę o temperaturze pokojowej. Z drugiej strony możemy gotować w nim wodę. Na uwagę zasługuje fakt, że miedź przewodzi ciepło 25 razy szybciej niż stal, co w praktyce powoduje, że w czajniku zagotujemy wodę z dużo krótszym czasie. Te trzy cechy tworzą absolutnie unikalny produkt .

Ayurveda Polska to nie tylko sklep internetowy, to także miejsce, gdzie klient może przyjść i obejrzeć produkt oraz doświadczyć prawdziwych  zapachów Indii. Oferta świec miedzianych Ayurveda Polska z naturalnymi ekstraktami kwiatów i ziół została doceniona  nie tylko przez indywidualnych naszych klientów, ale także przez liczne firmy i galerie sztuki. Teraz, w kategorii nowości pojawią się dyfuzory z patyczkami oparte na czystych ekstraktach kwiatów, których zapachy zapisane zostały w antycznej literaturze Indii. Zapach świecy będzie skorelowany z zapachem dyfuzora, co oznacza w praktyce, że wnętrze naszego pokoju, domu, gabinetu szybciej i dłużej przepełnione zostanie zapachem.

Ayurveda Polska to także konsultacja ajurwedyjska. Nowością jest szeroka oferta ziół i herbat znanej marki Organic India. Posiadamy także, szeroką gamę wysokiej jakości produktów ziołowych naszego partnera firmy Innoveda.

Serdecznie zapraszamy do zakładki SKLEP.

Pełną ofertę nowości zaprezentujemy na początku przyszłego tygodnia. Zapraszamy.

Zespół
Ayurveda Polska