Michał Machura – co – founder Ayurveda Polska, Konsultant Ajurwedy. Gabinet masażu ajurwedyjskiego.

Doświadczenie zdobywał w ramach kursów prowadzonych przez mentora –  dr Partapa. Wykładowca języka japońskiego dla sekcji sportowej Kyokushinka.

Swoją fascynację dalekim wschodem rozpoczął samodzielną nauką kultury i języka japońskiego. Czego owocem był półrocznym pobyt w Japonii w roku 1989, oparty na couchsurfingu (couchsurfing oficjalne powstał 2011).

Początek lat dziewięćdziesiątych, to pierwsze spotkanie z kulturą starożytnych Indii i antycznym systemem, który promuje zdrowie – zwanym Ayurvedą. Od tamtego czasu rozwijał lepsze i głębsze zrozumienie Indii takimi, jakie były one jeszcze kilka tysięcy lat temu. Studiując literaturę wedyjską, zagłębiał kody starożytnego zdrowego stylu życia. W związku z tym, wiedza wprost z starożytnych skryptów takich jak: Mahabharata, czy Purany,  inspirowała go przez lata. Innymi słowy stąd czerpie kody i rozwiązania dla życia i bycia zdrowszym i szczęśliwszym.  W rezultacie zgłębianie tej wiedzy filozoficznej i jak i wiedzy na temat starożytnej sattvicznej diety, pozwala mu rekomendować rozwiązania wzmacniające zdrowie i podnoszące jakość życia.

Michał Machura osobiście na temat Ajruwedy:„Nadmienię, iż Purany, jako zbiory historyczne zapisane w najstarszym na Ziemi języku – sanskrycie. Po dziś dzień stanowią źródło potężnej starożytnej wiedzy na całym świecie. Zgłębianie starożytnych skryptów pozwoliło mi lepiej zrozumieć fundament Ayurvedy, stąd przez okres ostatnich czternastu lat prowadziłem w Polsce liczne szkolenia i seminaria na temat zdrowego trybu życia i odżywiania.  Od lat współpracuje, również z wieloma osobami oraz mediami promując starożytną kulturę Indii oraz zdrowy styl życia. Jednakże, Ayurveda  w pełni zagościła w moim życiu około sześciu lat temu, kiedy to połączyłem moje wcześniejsze wieloletnie doświadczenia kulinarne z instrukcjami ayurvedyjskimi oraz masażmi ajurwedyskimi. Wynikiem tego, było lepsze zdrowie nie tylko własne, ale wielu bliskich mi osób. Z czego Państwo możecie skorzystać zapoznając się wartościami Tamra jal  – Słowo „tamra” oznacza w sanskrycie miedź, natomiast „jal” naczynie.” oraz masaży ajurwedyjskich.
Ayurveda – jako koncepcja zdrowia i terapii jest uznawana od 1979 przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Gabinet masażu ajurwedyjskiego
Kontakt: 660 300 844


Masaż Abhyanga
– jeden z najważniejszych elementów terapii ajurwedyjskiej, starożytnego systemu zdrowia, którego celem jest zdrowo funkcjonujący organizm. “Abhi” znaczy w sanskrycie “do”, a “ang” to pojęcie związane z ruchem. Celem masażu Abhyanga jest usunięcie wszystkich toksyny oraz nowa zdrowa energia
w całym organizmie.  Masaż ajurwedyjski Abhyanga ma za zadanie zachować duchowo-fizyczną równowagę w organizmie.

OFERTA :

  • Masaż Abhyanga (ciało oraz twarz) x 1– cena 250  pln
  • Masaż Abhyanga (ciało oraz twarz) x 5– cena 220 pln. Suma 1100
  • Masaż Abhyanga (ciało oraz twarz) x 10– cena 200 pln. Suma 2000
  • Ajurwedyjski Masaż twarzy x 1 – 150 zł
  • Ajuwedyjski Masaż twarzy x 3 – 300 zł
  • Peeling + Masaż Abhyanga (ciało oraz twarz)  x 1– cena 300  pln
  • Peeling + Masaż Abhyanga (ciało oraz twarz)  x 5 – cena 275 pln
  • Peeling + Masaż Abhyanga (ciało oraz twarz)  x 10– cena 250 pln
ZAMÓW MASAŻ ONLINE