Naczynia Miedziane Linia Premium

Z początkiem roku oferujemy Państwu nowy standard w zakresie produktów z miedzi oznaczony jako Linia PREMIUM Ayurveda Polska.

Tworzenie dobrego biznesu nie może być oparte wyłącznie na dwóch słowach takich jak zysk, czy strata. Postawiliśmy na wysoką jakość naszych produktów. Naszym celem jest, aby zakupione przez Państwa naczynia miedziane, nie tylko służyło przez lata w zakresie poprawy kondycji zdrowotnej, ale były również czymś wyjątkowym i pięknym. Pragniemy, aby nasza nowa linia naczyń miedzianych zachwycała Państwa oczy i wzbogacała wnętrza,  jednocześnie zwracjąc uwagę najbliższych osób oraz gości.

Niemniej jednak wybór właściwego naczynia miedzianego może nie być łatwy. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, aby produkt finalny był absolutnie czymś wyjątkowym, wartym ceny. Naczynia miedziane PREMIUM to nie iluzoryczny wyznacznik jakości. To wyjątkowa oferta firmy Ayurveda Polska.

Pierwszym elementem, jaki odróżnia linię naczyń miedzianych PREMIUM od pozostałych naczyń na rynku jest nie tylko nowoczesne wzornictwo, ale również inne elementy. Produkty wolne są od defektów produkcyjnych jak zarysowanie powierzchni czy drobne wgniecenia. Dla przykładu, kiedy weźmiemy do ręki dzbanek miedziany PREMIUM i porównamy go z wagą innych dzbanków ze standardowych linii z pewnością odczujemy, że jest to produkt znacząco cięższy od innego dzbanka o tej samym pojemności. Ten prosty test porównawczy świadczy o tym, że dzbanek PREMIUM zawiera zdecydowanie więcej surowca. Następnie jeśli spojrzymy na spód dzbanka i wybitą fabrycznie metrykę czystości CU 99,87% to mamy odpowiedź, z jaką jakością produktu mamy do czynienia. Produkty PREMIUM to wysoka jakość i technologia.

Przedstawiamy spektrum składu naczyń miedzianych LINII PREMIUM Ayurveda Polska:

Miedź  99,87%, cynk 0,04%, ołów 0,00%,  żelazo 0,00%,  cyna 0,00%, nikiel 0,00%,  fosfor 0,02%, krzem 0,00 %, magnez 0,00%, chrom  0,00%, arsen 0,00%, siarka  0,00%, antymon 0,02%, kadm  0,00%, beryl 0,00%,  aluminium 0,00%.

Michał Machura – Konsultant Ajurwedy
Ayurveda Polska