Zapraszamy Cię do naszego świata.

Firma Ayurveda Polska to nie jest tylko sklep internetowy,  to Lider Oryginalnych Naczyń  Miedzianych na polskim rynku. To także brama do polepszenia zdrowia i urody na bazie starożytnego kodu ayurvedy liczącego wiele tysięcy lat. Najstarszy kod ajurwedyjski TAMRA JA  – woda z naczynia miedzianego to prosta formuła jak wspaniale naturalne  polepszyć swoje zdrowie. Tak samo korzystnie wpływa na skórę –  mycie twarzy czy rąk wodą, która stała przez noc w naczyniu miedzianym.

Nasza firma działa od wiosny 2015 na rynku polskim w obszarze polepszenia kondycji zdrowia i urody na bazie nauk starożytnej ayurvedy. Oferujemy oryginalne i bardzo wysokiej jakości produkty z miedzi takie jak: dzbanki, butelki, kubki, świece, misy miedziane oraz biżuterię miedzianą.  Jak również, zajmujemy się promocją i szkoleniami w zakresie wiedzy ajurwedyjskiej pisząc liczne artykuły i prowadząc wykłady. Zapraszamy do współpracy.

 

Dlaczego Ayurveda?

Ayurveda stanowi doskonale zdefiniowany system medyczny
i profilaktyczny, który zbudowany został w taki sposób, aby utrzymywać elementy ciała w równowadze poprzez odpowiedni styl życia, dietę i rutynę codziennych ćwiczeń. Dysharmonia tych elementów prowadzi do chorób fizycznych i psychicznych. Tak więc, równowagę pomiędzy ciałem, umysłem oraz duszą uznaje się za zdrowie, natomiast brak tej równowagi oznacza chorobę.

Ayurveda jako “wiedza o życiu”, to coś więcej niż wiedza
o ciele fizycznym i organach.  To jednocześnie wiedza o umyśle, zmysłach i duszy oraz zależnościach pomiędzy nimi.

CO NAS WYRÓŻNIA

Lider Oryginalnych Naczyń Miedzianych na rynku polskim. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości. Posiadamy autorską linię oryginalnych naczyń miedzianych sygnowanych logo Ayurveda Polska.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MIEDZI

Oferujemy tylko oryginalne naczynia miedziane o najwyższej czystości w dwóch Liniach:
Linia CLASSIC – 96, 21%  miedzi i 3,79% cynku oraz Linia PREMIUM 99,9 % miedzi sygnowana logo Ayurveda Polska.

NAJWYŻSZA CZYSTOŚĆ MIEDZI – 0% NIKLU, 0% ALUMINIUM, 0% RTĘCI I OŁOWIU

Dbamy o to by w składzie nie było szkodliwej rtęci oraz ołowiu.

HAND MADE

Wszystkie nasze naczynia wykonane są ręcznie z najwyższą starannością u naszych sprawdzonych partnerów w Indiach.