Artykuł zawiera lokowanie produktu

Pieniądze są zawsze skomplikowaną sprawą i bardzo często wywołują uczucie, że jesteśmy ich niegodni. Jednak prawda jest taka, że ​​wszyscy mamy swój własny, niepowtarzalny związek z pieniędzmi i zazwyczaj wiąże się z tym mnóstwo emocji. Często czujemy, że mamy ich za dużo, za mało, czujemy się winni, że chcemy ich więcej. Często wydajemy je zbyt swobodnie lub trzymamy się ich zbyt mocno. Niezależnie od tego, jaki jest nasz stosunek do pieniędzy bardzo często pomocne są kamienie zapewniające dobrobyt.

Kryształy, które przynoszą szczęście, nie tylko zapewniają dobrobyt, ale mogą także służyć do pielęgnowania naszego własnego poczucia dobrobytu i obfitości. Każdy z nas ma inne cele finansowe i każda historia pieniędzy jest inna. Sposób, w jaki postrzegamy pieniądze i jak witamy obfitość w naszym życiu, zależy od naszej własnej narracji i powitania ich uzdrawiających właściwości w naszym życiu. Bez względu na to, jaka jest nasza sytuacja finansowa, najważniejsze jest to, że każdy zasługuje na obfitość, niezależnie od sytuacji, które nas spotykają. Każde głębokie uzdrowienie serca pomaga nam wykorzystać prawo przyciągania.

Kamienie zapewniające dobrobyt

Wśród kryształów, które pomagają nam przyciągnąć bogactwo możemy wyróżnić cytryn, piryt, zielony jadeit, zielony awenturyn, ametyst czy też tygrysie oko. Warto jednak pamiętać, że brak przyjęcia energii obfitości może wynikać z blokad emocjonalnych lub duchowych w naszym życiu. Często okoliczności i brak przywilejów przeszkadzają nam w osiągnięciu sukcesu finansowego. Kiedy mówimy o mocy kryształów w zdobywaniu bogactwa, mamy na myśli tu poczucie własnej wartości, wiarę w siebie, odcięcie się od samoograniczających przekonań i możliwość znalezienia miejsca na wdzięczność, wewnętrzną siłę i osobistą moc. Kiedy jesteśmy w stanie wydobyć wszystkie te elementy i wysłać nasze pragnienia w wszechświat, zaskakujące jest to, co może do nas powróci.

TYGRYSIE OKO i jego działanie

Jest to kamień, który odwołuje się do wewnętrznej intuicji oraz utrzymuje nas w obecności i uziemieniu. Życzenie i manifestowanie magii jest to niesamowity sposób na zaproszenie obfitości do naszego życia. Jednakże ważne jest również to, aby podczas tej podróży pozostać uziemionym, skupionym i chronionym. Tutaj pojawia się blask Tygrysiego Oka. Pełne energii, ciepłe i dojrzałe Tygrysie Oko wie, kiedy działać i kiedy odpoczywać. To świetny kamień, który łączy z najgłębszą intuicją, który posiada ziemskie bogate korzenie, które mogą wkopać się głęboko i utrzymać nas w stabilności. Aby prawo przyciągania zadziałało, musimy zachować jasność, obecność i uziemienie. To jest dokładnie ten typ myślenia, który Tygrysie Oko pielęgnuje w nas.

Jak używać kamieni szlachetnych?

Noś te kamienie szlachetne, aby nieść intencję dobrobytu oraz by promować energię obfitości. Każdy, kto pragnie wnieść do swojego życia więcej obfitości, powinien rozważyć najlepszy sposób pracy z kryształami dojrzałymi do pieniędzy. Jednym z najlepszych sposobów, aby doświadczyć pozytywnej energii kryształów, jest po prostu ich noszenie. Kiedy nosisz biżuterię z kamieni szlachetnych dla pomyślności i sukcesu, stale nosisz przy sobie tę intencję. Kamienie szlachetne działają właściwie, gdy są umieszczone bezpośrednio na skórze. Dzieje się to dlatego, ponieważ są one w stanie transmitować wszystkie swoje uzdrawiające wibracje bezpośrednio do twoich czakr.

Kryształów możemy także używać w Feng Shui w domu, w biurze lub w miejscu pracy, gdy chcemy promować obietnicę obfitości. Innym sposobem wykorzystania kryształów aby uzyskać pieniądze może być również schowanie kamienia w torebce. Możemy też zastosować je w medytacji wokół tematu dobrego samopoczucia i obfitości.