Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele produktów w zakresie odnowy biologicznej włosów. Wśród dostępnych preparatów mamy olejki na włosy, maseczki, kremy, czy toniki. Problem związany z wypadaniem włosów stanowi dzisiaj znaczący problem.Jak zatem skutecznie walczyć z ta przypadłością i co zrobić by stopniowo odzyskać ponownie włosy?

Dla osób, które utraciły włosy dziesiątki lat temu trudno czasami uwierzyć, że możliwe jest po okresie stosowania preparatu, czyli po około 20 tygodniach stosowania Indulekhy, ponownie mieć na głowie mieszki włosowe. Ten potężny ajurwedyjski preparat został opatentowany i jak potwierdzają nasze testy przynosi efekty, które przechodzą często wszelkie oczekiwania. Oczywiście sama Indulekha jest skuteczna, ale gdy połączona jest jeszcze z innymi olejami na głowę przynosi niesamowite efekty w zakresie wzrostu nowych włosów.

Indulekha Hair Oil,  stosowana miejscowo zapewnia skoncentrowane dostarczanie aktywnych składników leczniczych do mieszka włosowego, bez żadnych skutków ubocznych. Poprawia krążenie krwi w skórze głowy, a tym samym natychmiast zatrzymuje wypadanie włosów. Odtruwa krew na skórze głowy. Wzmacnia cebulki włosów i promuje długi i zdrowy wzrost włosów.