Z biegiem czasu doświadczamy, że nasza skóra staje się sucha, pomarszczona i może stracić swój naturalny wdzięk i urok. Czynniki atmosferyczne, wykorzystywanie sztucznych konserwantów kosmetycznych oraz proces naturalnego starzenia się, czy stres oksydacyjny mogą  doprowadzić do tego, że nasza skóra po prostu straci wdzięk i urok. Indulekha to produkt unikalny w zakresie kompletnej ochrony skóry,  bogaty w naturalne białko. Zawiera aloes, mleczko migdałowe i kokosowe. Indulekha wzmacnia naturalną cerę oferując maksymalną delikatność i wdzięk dla naszej skóry. Skutecznie usuwa przy tym pryszcze, zmarszczki i wszelkie inne skazy na zewnętrznej powierzchni skóry.

 

 

Produkcja olejku Indulekha oparta jest na procesie tzw. zimnej technologii. Dzięki temu produkt  lepiej się wchłania. Właściwości migdałowca zawartego w Indulekha pomagają podtrzymać młodość skóry, a aloes zapewnia równowagę poziomu pH, co daje efekt gładkości powierzchni skóry. Induleka bogata jest w witaminę E. Formuła zawiera również szereg kwasów tłuszczowych wspomagających pełną ochronę dla skóry w zakresie infekcji bakteryjnych, czy grzybów.

Ponadto, nieustanna ekspozycja na słońce, kurz, znacząco wysusza naszą skórę. Olejek Indulekha zapewnia skórze kompletne terapeutyczne właściwości. Zawarte mleko kokosowe, migdały i aloes, w widoczny sposób poprawiają cerę. Cytokininy w ekstrakcie z mleka kokosowego posiadają właściwości. które opóźniają naturalny proces jej marszczenia. Jak również, poprawiają strukturę skóry, nadając jej elastyczność i miękkość.