Artykuł zawiera lokowanie produktu.

Miedziana butelka na wodę jest to piękny i wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Wykonana jest ona ręcznie z dużą starannością z czystej miedzi i charakteryzuje się wyjątkową jakością. Posłuży przez całe życie, a jeśli będzie odpowiednio pielęgnowana, przez wiele pokoleń. Miedziana butelka na prezent.

Oddziaływanie miedzi na organizm człowieka

Miedź działa antybakteryjnie, wspomaga zdrowie, zapobiega starzeniu się oraz wspiera zdrową skórę. Pomaga również w utrzymaniu zdrowia układu krążenia, wspomaga tarczycę i stymuluje mózg. Już od niepamiętnych czasów jogini rozkoszowali się wodą w sposób holistyczny, czyli przechowywaną w miedzianych naczyniach. Ponieważ miedź nie wytwarza się w organizmie, dlatego też należy ją pozyskiwać ze źródeł zewnętrznych. Według medycyny ajurwedyjskiej picie wody z dodatkiem miedzi (znanej w medycynie ajurwedyjskiej jako „Tamra Jal”) przynosi znaczne korzyści.

Rodzaje butelek

Nasze miedziane butelki na wodę o pojemności 1000 ml dostępne są w różnych wykończeniach: młotkowanym, gładkim polerowanym, gładkim szczotkowanym, diamentowym oraz z nadrukiem. Butelki te są wyposażone w miedziany korek z uszczelką.

Butelki miedziane na wodę o pojemności 750 ml  dostępne są w wykończeniu: diamentowym oraz grawerowanym, w kolorze ciemnej czekolady. Dla tych, którzy preferują tę estetykę, oferujemy również gładkie butelki. Dostępna jest butelka o pojemności 500 ml z gładkim, polerowanym wykończeniem, która łatwo mieści się do torebki.

Korzyści zdrowotne

Butelki, które są młotkowane po ich wytworzeniu, mają za zadanie zwiększyć powierzchnię stykającą się z wodą. A to oznacza zwiększenie korzyści zdrowotnych.

Jako unikalne, ręcznie wykonane dzieło rzemieślnicze, miedziana butelka na wodę może mieć drobne niedoskonałości i nieznacznie różnić się od pokazanych na zdjęciach. Należy pamiętać, że informacje zawarte na tej stronie nie mają na celu ani nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy lub leczenia.