Myślałam, że o kosmetykach wiem już naprawdę sporo! Jednak okazuje się, że życie ciągle mnie zaskakuje! Mam przyjemność poznawać luksusowe ayurvedyjskie kosmetyki, ale zainteresowała mnie również filozofia nauk Ayurvedy w pielęgnacji. Okazuje się, że z punktu widzenia tych wierzeń piękno wewnętrzne i piękno zewnętrzne łączą się ze sobą. Niesamowite prawda?

 

Ta informacja bardzo mnie zafascynowała! Dlaczego? Bo (uwaga!) tego nie powiedzą Ci reklamy kosmetyków, które pokazują, że po skorzystaniu z danego preparatu (który jest w nich reklamowany) zmieni się nie tylko twoja skóra czy włosy, ale również życie! Nie! Tak naprawdę to wygląda troszkę inaczej!

Według ayurvedyjskich wierzeń, ważna jest nie tylko pielęgnacja zewnętrzna, równie istotne jest także to, czym karmimy swoje ciało! Oczywiście poza odżywianiem z zewnątrz i od środka, ważny jest także relaks.

Czyli niezwykle istotne jest to, aby wydobywać i podkreślać swoje wewnętrzne piękno, a nie wyłącznie maskować niedoskonałości.

 

 

Co powiecie na kosmetyki wypełnione naturalnymi składnikami, które są tworzone zgodnie z oryginalnymi starożytnymi ayurvedyjskimi recepturami?

Poznałam już wiele kosmetyków, ale te, które aktualnie testuję na swojej skórze… Źle powiedziane! Nie testuję, ale wzbogacam nimi swój naskórek i włosy, by olśniewały wyjątkową kondycją.

Marka kosmetyków Forest Essentials ma w swojej ofercie preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz produkty Wellness. Tym, co wyróżnia kosmetyki, które mam przyjemność aplikować w swoją twarz, ciało oraz włosy — jest starożytna wiedza! To właśnie na jej podstawie powstały te wyśmienite kosmetyki!

Te preparaty pielęgnacyjne łączą w sobie tajemnice kosmetycznych rytuałów pielęgnujących włosy i skórę… jak do tej pory jestem nimi oczarowana! Dlaczego? Bo tak inne — gustowne i eleganckie — są ich opakowani, tak niezwykłe — są ich subtelne, ale długotrwale dekorujące skórę i włosy zapachy, tak niesamowite są ich składy i konsystencje.