Masz odwodnioną, zniszczoną i podrażnioną cerę? A może jest ona sucha i wrażliwa? Albo wymaga regeneracji i odżywienia? Przez wiele lat szukałam preparatu, który zapewni intensywną pielęgnację mojej skłonnej do alergii i podrażnień oraz suchej cerze. Chciałam znaleźć bezpieczny kosmetyk, składający się z pochodzących z natury składników odżywczych, które poprawią kondycję mojej twarzy. I znalazłam!

W życiu podobno nie ma przypadków, ostatnio z wielu stron docierają do mnie informacje o ayurvedzie oraz tajnikach pielęgnacji pochodzących właśnie z tej starożytnej nauki. Kilka tygodni temu otrzymałam wyjątkowy ayurvedyjski krem do pielęgnacji mojej twarzy, który otacza moją cerę wyjątkową troską i zapewnia jej to, co najlepsze.

To luksusowy krem z ekstraktem z szafranu i drzewa sandałowego dedykowany do pielęgnacji nocą. Pierwsze, co zaskoczyło mnie po otwarciu paczuszki piękny zapach, który “przebijał” się przez słoiczek kosmetyku oraz tekturowy kartonik. Preparat znajduje się w gustownym słoiczku ze złotą zakrętką. Kolejna sprawa, która poza pięknym, ekskluzywnym i bardzo przyjemnym zapachem podbiła moje serce, jest wspaniała i innowacyjna konsystencja kremu. Dotąd jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam preparatu pielęgnacyjnego o tak ultralekkiej, przyjemnej w dotyku konsystencji, która przypomina bitą śmietanę.

Regularna aplikacja tego kremu wzbogaca skórę mojej twarzy w pielęgnacyjne składniki odżywcze w postaci witamin i mikroelementów oraz widocznie poprawia kondycję mojej skóry. Moja cera promienieje blaskiem, jest dogłębnie nawilżona, pory są wyraźnie zmniejszone. Skóra twarzy zyskała jędrność i zdrowy koloryt oraz stała się bardziej sprężysta.

 

Wydaje mi się, że od kiedy aplikuję każdego wieczoru przed snem ten odżywczy balsam na moją twarz — moja cera jest odmłodzona. Innowacyjna receptura kosmetyku zawiera wyciąg z szafranu oraz drzewa sandałowego, które odżywiają, regenerują i odmładzają cerę. Wystarczy każdego wieczoru odrobinę tego fantastycznego kremu wklepać w cerę.

Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po ten kosmetyk?

Bo składa się z naturalnych składników, zawiera oleje pochodzące z ziół i kwiatów, które są ręcznie tłoczone na zimno. Krem wzbogacono w wyłącznie bezpieczne dla skóry substancje oraz pozbawiono parabenów, siarczanów, pochodnych ropy naftowej, formaldehydu czy chemicznych składników zapachowych.

Z całego serca polecam ten luksusowy krem na noc do pielęgnacji twarzy z sandałem i szafranem!