Harmonizująca moc miedzi i magnesów.

Pamiętacie Swoje własne babcie noszące miedzianą blaszkę w bolących miejscach na ciele? Dziś Ayurveda Polska rekomenduję noszenie bransoletek z miedzi z magnesami. Chcemy podkreślić jak uniknąć bólu, złagodzić objawy złego krążenia oraz harmonizować nasz organizm. Połączenie właściwości przeciwbólowych, harmonizujących miedzi z magnesami daje spektakularne efekty. A miedziane magnetyczne bransoletki możecie nabyć u Nas.

 

Zapisy i ciekawostki historyczne.

 

Jak podają historyczne źródła, leczniczą siłę magnesów znali już w starożytni Egipcjanie, Grecy oraz Chińczycy. Siłę magnesów doceniały koronowane głowy takie jak królowa Kleopatra, czy Elżbieta I. Egipscy lekarze stosowali magnetyt (magnes) na różne dolegliwości. W ramach ciekawostki historycznej – Królowa Egiptu, Kleopatra , nosiła mały magnes na czole jako amulet, aby zachować swoja wyjątkową urodę i zdrowie. Dziś wiemy, że jej działanie było całkowicie słusznie. Z drugiej strony trudno stwierdzić czy Królowa wiedziała, że z tyłu czoła znajduje się mały gruczoł szyszynki, który wydziela melatoninę w trakcie snu i jest silnym antyoksydantem. Obecnie melatonina uznawana jest za „hormon młodości” ze względu na właściwości przeciwdziałające starzeniu. Jak donoszą źródła , jedna z najpotężniejszych koronowanych głów Europy, Królowa Elżbieta I (1558 – 1603), która cierpiała na zapalenie stawów była leczona magnesami przez swego nadwornego lekarza dr Williama Gilberta. „Królewskie Towarzystwo Medycyny” zbadało medyczne zastosowanie magnesów. Te badania naukowo udowodniły, że magnesy można z powodzeniem zastosować w leczeniu i wyleczeniu nerwobólów, różnych dolegliwości, skurczów. Zalecane są bransolety magnetyczne, talizmany, pasy i płytki. Austriacki lekarz Franz Antonie Mesmer (1734 – 1815) pomyślnie stosował magnesy w leczeniu nerwobóli i wielu innych dolegliwości związane z napięciem nerwowym w Wiedniu a później w Paryżu. Po wojnie secesyjnej w Stanach Zjednoczonych Ameryki (1861 – 1865) terapia magnetyczna rozpowszechniła się jako samodzielna terapia.

 

Miedziane magnetyczne bransoletki eliksir zdrowia i urody.

Po pierwsze, miedziane magnetyczne bransoletki poprawią koloryt skóry oraz usuwają przebarwienia. Z drugiej strony, woda miedziana i noszenie bransoletek z magnesami, wytwarza nową elastynę i kolagen. Tak ważne dla naszej skóry. W efekcie tej prostej rutyny, skóra twarzy uzyskuje efekt naciągnięcia. Nasza skóra młodnieje w naturalny sposób. Stąd, co raz więcej jest użytkowników miedziano magnetycznej biżuterii oraz wody miedzianej. Ponadto, w skutek działania magnesu na mózg, wzrasta poziom endorfiny – hormonu szczęścia. W rezultacie jesteśmy uśmiechnięci i pogodni. Nasza twarz ma piękniejszy i promienisty wygląd. Natomiast, dla wszystkich, którzy brykają się ze słabym krążenie. Ważna informacja jest taka, że nabrzmiałe miejsca na ciele znikają. Nogi stają się smukłe, nawet w czasie letnich upałów.

 

 

Żyły stają się niewidoczne i znikają pod skórą. Dodatkowo przyjmowanie odpowiedniej ilości wody miedzianej. Wzbogaconej jednoczesnym noszeniu biżuterii powoduje stopniowy zanik cellulitu.W podsumowaniu warto zaznaczyć, że prozdrowotne i pielęgnacyjne właściwości miedzi to także harmonizowanie i relaks. Co oznacza, że pozbywamy się napięć i w cele i w emocjach.

 

 

Miedziana seria Monaco z magnesami

 

 

 

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]