Ajurweda pomysł na prezent to wyroby z miedzi coraz częściej goszczą w naszych domach nie tylko z uwagi na prozdrowotny charakter miedzi. Ajurweda – niedościgniony prezent to np piękny dzban miedziany, czy smukłe małe butelki z kubkami stanowią nie tylko unikalną ozdobę naszego stołu. Lubimy to co piękne by cieszyć nasze oczy. Naczynie miedziane nadaje niepowtarzalną ekspresję i przyciąga nasz umysł.  Ayurveda Polska Premium to wyroby z miedzi w wydaniu matowym lub lustrzanym. Innymi słowy, to połączenie starożytnej wiedzy w nowoczesnym wydaniu. Produkty wykonane są z czystej miedzi. Szukamy często produktów ekologicznych, po to by cieszyć się lepszym smakiem, zdrowiem czy urodą. Chcę Wam przez to powiedzieć, że za tym pięknym kolorem miedzi, kryje się także wielka starożytna tradycja. Kiedy dajemy prezent gościowi z miedzi przynosi to pomyślność dla darczyńcy, dlatego, że ofiarowujemy osobie pomyślność. W świecie starożytnym jest to tzw. akt działania w dobroci  dla drugiej osoby. Uważa się w Indiach po dziś dzień, że prezent z miedzi to prezent bardzo wysokiej wagi. Każdy z nas chce być zdrowy, szczęśliwy. Szukamy  pomyślności. To wyjątkowa cecha, niezbędna, aby w życiu naszym gościł styl oparty na częstym uśmiechu, radości, tolerancji, czy dobrobycie. Styl oparty na dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Pijąc dziennie tylko kubek wody z naczynia miedzianego, równoważymy nasze trzy energie w ciele. Nasz umysł stopniowo się uspokaja. To oczywiście czubek góry lodowej, gdyż zalet picia wody z naczynia miedzianego jest wiele. Jestem wielce rad, że mogę Wam przedstawić na tym blogu nie tylko unikalne wzornictwo wyrobów z miedzi, ale także tajniki starożytnej wiedzy dotyczące korzyści wynikających z posiadania naczynia miedzianego

Miedziana woda każdego dnia, ajurwedyjski sposób na zdrowie

Byłoby wspaniale, gdybym teraz ujawnił wiele ascetycznych lat, które spędziłem wysoko w Himalajach u źródła rzeki Ganges, za dnia przelewając starożytne ajurwedyjskie teksty na papirusowych zwojach i śpiewając w medytacji z joginami przez całą noc, aż do pewnego pięknego dnia Zostałem uderzony ezoterycznym oświeceniem we wszystkie tajemnice naszych śmiertelnych ciał, gdy uklęknąłem pod ogromnym lodowcem Gangotri, skąd tryska potężna rzeka Ganges, aby zanurzyć mój wykuty miedziany kubek, ubity i uformowany własnymi rękami między dwoma granitowymi kamieniami, i pił lodowatą wodę, która wypływała z ciemnej paszczy przepastnego kanału rodnego.

 

 

Ayurveda pomysł na prezent to nie tylko naczynia miedziane

Mają oczywiście wielkie znaczenie w obszarze poprawy kondycji osoby, co na wiele sposobów zostało na tym blogu opisane. To także wielka nauka o świecie w którym żyjemy. Nauka o naszym ciele. Nauka o tym jak zachować długo młodość i cieszyć się dobrym zdrowiem. Potrzebujemy wiedzy jak właściwie funkcjonować w tak wielkim pośpiechu gdzie praktycznie większość osób mówi że nie ma na czasu. Pragnę także na moim blogu podzielić się z Wami pewnymi aspektami wiedzy i doświadczeń w innych obszarach ayurvedy. Wielki szum informacyjny powoduje, że coraz trudniej zrozumieć prosty fakt, co jest dla nas dobre a co złe. Wiele osób po prostu nie wierzy w przekazy starożytne, uważa je za przestarzałe, czy nawet śmieszne. Przez wiele lat spotykałem się z takimi stwierdzeniami. Wynika to często z prostego faktu, że rezultat powinien być widoczny tu i teraz. W ajurwedzie tak to nie działa. Efekty rewitalizacji dla przykładu w zakresie usuwania zmarszczek prawdziwymi eliksirami ajurwedyjskimi zbudowanymi na podstawie starożytnych skryptów przynosi wręcz rewelacyjny końcowy efekt. Nie jest to bynajmniej przenośnia, ale fakt, że przez ostatnie lata pracowałem także w obszarach odnowy biologicznej ciała i twarzy z udziałem takich ajurwedyjskich eliksirów. To jest prawdziwa ajurweda, to jest prawdziwy prezent dla człowieka. Kończę wielką konkluzją ajurwedyjską mówiącą, że jeśli nie jesteś w stanie tego zjeść, nigdy nie kładź tego na skórze.